Volná místa

Direct

fidoo

Direct fidoo přináší chytrá řešení, která usnadňují život firmám a dávají jim prostor pro jejich business. Svět papíru mění v digitální a inovativní řešení, které šetří čas.

Fidoo mění papír na inovace

Jak by vypadal svět bez starostí s vyúčtováním, se správou financí? My ho tvoříme.

2 min

Výpis pozic

Firma

Lokalita

Obor

V současné chvíli pro vás nemáme vhodnou nabídku.

Kdo jsme

Jsme padesátičlenná banda, která spolu ráda tráví čas v práci i mimo ni, má smysl pro humor a pořád si drží neformálního ducha. Je nás tak akorát, abychom se opravdu znali. Přestože je u nás tempo téměř vražedné, umíme se společně zastavit a užít si i chvíle pohody. Podstatné je, že si firemní kulturu tvoříme sami. 

Čemu věříme

Věříme, že přinášíme řešení, díky kterému pomáháme automatizovat a zjednodušovat procesy a finance. Žádná firma nebyla přeci založena kvůli tomu, aby se brodila v papírech a trávila hodiny s ručním vyúčtováním. Firmy jsou tu proto, aby dělali business a my se jim v tom snažíme pomáhat. A to se odráží i ve všech našich hodnotách.

Jsi další člen týmu?

Fidoo, stejně jako celá Direct family, není pro každého, proto hledáme „jednoho ze sta“. Proto, aby bylo lidem ve Fidoo dobře, je potřeba dát do práce velký kus sebe, a proto nehledáme nikoho, kdo si to „přijde do práce odkroutit“. Je pro nás důležitá chuť věci měnit, přicházet s nápady, posouvat je a nebát se diskusí. Pokud někdo hledá klid kanceláře a nohy nahoře, tak ve Fidoo rozhodně štěstí nenajde.

Padli jsme si do oka?

Možná tu nevidíte pozici pro sebe. To ale nevadí. Ozvěte se!

Eliška Štěpánková

Péče o tým

eliska.stepankova@fidoo.com

Poznejte Direct

Direct pojišťovnaDirect autoDirect fidooDirect technologiesDirect nadace

Direct Brno

Business Complex TITANIUM
Nové sady 996/25
602 00 Brno

naviguj

Direct Praha

A7 Office Center
U Průhonu 1589/13a
170 00 Praha 7

© 2024 Direct family s.r.o.

Zpracování osobních údajůNastavení cookies